Details:

Name lektor: Martin Šatara Phone 0907065716 Email martin@terapiatancom.sk

Schedule

Time:

Segments:

  • cena: 70€
  • Celý cyklus 9 seminárov cena: 490€ (2 semináre zdarma)

Cítenie a telo

Úvodný a prvý zoznamovací seminár z cyklu 9 tich sebaskúsenostných-zážitkovćyh seminárov Terapia Tancom. Prečo práve 9? 9 je magické číslo hojnosti a posvätné číslo Slovanov. Deväť prináša hojnosť do života. Verím, že človek by mal žiť v hojnosti na všetkých úrovniach. Na psychickej, duševnej, sexuálnej aj materíalnej. Verím, že hojnosť je dosiahnuť práve prostredníctvom kontatku so svojím telom.

“Telo je náš prvý domov”, Ako mi kedysi povedal môj duchovný majster. Práca s telom je práca so spomienkami a ranným detstvom. Väčšinu pohybových návykov sme si vytvorili v rannom detstve do 5rokov. Terapia Tancom je nástroj na prácu s týmito vzorcami.  Vnútornú zmenu dokážeme spraviť zmenou pohybových vzorcov na fyzickej rovine. Keď na fyzickej úrovni zažijem novú skúsenosť. Nadobudnem nový vnem\vhľad. Vtedy sa mi to stáva vlastným. Je to moja pravda, pretože som to sám pozoroval a zažil. Telo je najjemnejší prostriedok ako sa dostať do prítomnosti da stavu TU a TERAZ!

Praktický obsah semináru:

Na zážitkovom sebaspoznávacom seminári vás prevediem pocitmi, spolu sa sústredíme na telo, na jeho múdrosť, čo nám hovorí. Budeme kombinovať zážitkové techniky so slobodným intuitívnym pohybom za doprovodu hudby, ktorá sa na hlbokých úrovniach dotkne našej duše. Necháme sa únašať hudbou, staneme sa hudbou. Nie je nutnosťou aby človek bol tanečníkom. Žiadne predošlé pohybové znalosti nie sú potrebné. Každý bude nasledovať svoje vlastné intuitívne pohyby. Všetko, čo potrebujete máte v sebe. Cieľom je zobudiť vnútornú múdrosť a intuíciu tela aby sme sa naučili viac cítiť ako rozmýšľať. Aby sme vedeli riadiť svoje životy intuitívne a rýchlo podľa telesného pocitu. Pretože pocit, je tu, prítomný v tele hneď, je iba na nás ako ho dokážeme počúvať a využiť jeho múdrosť. Ja budem vaším sprievodcom. Samotné telo dobre vie, čo mu chutí a čo nie, kto mu vonia a kto nie. No a hlava rozmýšľa a racionalizuje, ale veď to bude dobré, neni to až tak zlé a podobne….

    Udalosť na FB


    Cítenie a TeloMilovník a kurtizánaBojovník a amazonka

    [fb_plugin share] [fb_plugin like]

    Venue:

    Lotus Joga, Bratislava