o metóde

Terapia Tancom pozostáva z cyklu 9 intenzívnych kurzov

Prostredníctvom intuitívneho pohybu a tanca sa dostanete do kontaktu so sebou samým. Uvedomíte si, kde ste a kam smerujete. Neverbálny kanál poskytuje novú pocitovú možnosť ako sa o sebe dozvedieť viac. Umožní vám vypnúť hlavu a získať osobný zážitok k danej téme.

 

Budeme pracovať v pohybe, s hudbou aj bez. Individuálne aj v skupine. Týmito seminármi vás budem  sprevádzať a pomôžem vytvoriť príjemnú a bezpečnú atmosféru, kde bude každý slobodný a vítaný. Prejavenie svojho skutočného ja tu bude oslavou. Prostredníctvom pohybu alebo aj nečinnosti.

Práca s telom je práca so spomienkami a ranným detstvom. Väčšinu pohybových návykov sme si vytvorili v rannom detstve do 5 rokov. Terapia Tancom je nástroj na prácu s týmito vzorcami. Vnútornú zmenu dokážete docieliť zmenou pohybových vzorcov vo fyzickej rovine.

Cieľom seminára je zlepšiť kvalitu vášho života tým, že sa prinavrátite k prapôvodnému zdroju múdrosti. K vášmu telu.

O metode terapia tancom

 

Mojím cieľom je aby ste sa lepšie spoznali. Aby ste dokázali lepšie počúvať, čo vám vaše telo hovorí.  Aby ste túto múdrosť dokázali preniesť do bežného života. Aby ste ľahšie robili rozhodnutia na životnom rázcestí.

V prostredí skupiny vďaka unikátnym zážitkom získate skúsenosti, ktoré vám nik nevezme. Objavíte  svoju vlastnú pravdu. Chcem aby ste našli svoju vnútornú múdrosť a napredovali vo svojom živote s plnou silou, dôverou a rozhodnosťou.