Večer intuitívneho tanca

Srdečne Vás pozývam na sebaspoznávací večer, ktorý spolorganizujem s Rastislav Ďurove. a Tanec Ulice Cez telo a pohyb budeme rozvíjať svoju kreativitu a tanečnú identitu. Ide o jedinečnú tanečnú dielňu založenú na princípoch tanečno-pohybovej psychoterapie. #terapiatancom #taneculice v Open Mind Centrum

 

 

prihlášky

kedy: 26.7.2017 @ 18:30
cena: 15€
“Keď na fyzickej úrovni zažijem novú skúsenosť. Nadobudnem nový vnem\vhľad. Vtedy sa mi to stáva vlastným. Je to moja pravda, pretože som to sám pozoroval a zažil. Telo je najjemnejší prostriedok ako sa dostať do prítomnosti a stavu TU a TERAZ! Cítiť svoje telo znamená dostať sa do kontaktu so sebou, so svojím „ja“. A tu vás varujem! Začnú sa diať veci o ktorých ste ani netušili, že ich máte v sebe. Potvárajú sa kanály vaše city vyplynú na povrch, spustia sa procesy…”

“Pohyb obsahuje neverbálne obsahy a odráža osobnosť človeka. Jeho prostredníctvom dochádza k zmene. Je to informačný zdroj medzi vedomím a nevedomím. Malá pohybová zmena pomáha otvárať veľké témy. Ak chceme zmenu v našom živote Tanec sa nám ponúka ako jedinečný zdroj, ktorý máme v sebe. Terapia tancom je výborný nástroj sebapoznávania. Už len to, že človek si dovolí byť „sám sebou v pohybe“ a zoberie si čas pre seba na obyčajné bytie, už len ten fakt je liečivý! Vlastná tvorba pohybu v improvizáciách je vrodené terapeutická.”

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *