Spozná muž seba prostredníctvom ženy?

čisté nespútané ženstvoMiera akou dokáže muž komunikovať so ženami hovorí nielen o jeho miere mužnosti či jeho “pravdivosti” vo svete. Schopnosti komunikovať vychádzajú z prvého vzťahu s prvou najkrajšou ženou a to so svojou matkou. Ak ste mali dobrý vťah, láskyplný, snový a nikdy nekončiaci, plný dotykov a nežností, kde ste nevedeli, kde končí vaša matka a začínate vy, pravedpodobne budte mať rozvinutú emočnú inteligenciu a cit pre ženy. Takýto archetytyp muža sa nazýva MILOVNÍK. Som to ja!? No a s akou vervou sa muž vrhá do sveta zrkadlí jeho schopnosť preniknúť do ženy. Preniknúť do jej duše. Za jej sociálnu masku a obal. Energiu skutočnej, nespútanej, divokej ženy dokáže prijať len pravý muž. Vysvetlím neskôr. S takouto nespútanou a pálivou energiou nie je jednoduché narábať. Pravá, neskrotná a nespútaná žena, ktorej ženstvo je tak veľké, že keď príde do miestnosti muži zamdlievajú a strácajú reč

Pravá, neskrotná a nespútaná žena, je pre mňa ako ako oceán, na hladine rozbúrená, veselá a nejasná smerujjúca do všetkých smerov a vo vnútri hlboká a tajomná.

Ona je sama sebou, vyžaruje zo seba to omamné čaro. Pohľad na ňu dokáže rozjasniť deň, jej vôňa je afrodiziakum a pre jej úsmev vznikajú vojny. Nemusí byť sexi ani úplne krásna modelka. Vyžaruje zo seba tú nekonečnú ŽIVU-energiu života a lásky. Už viete o akých ženách hovorím? Žena ktorá je tak nelogická, hovorí ÁNO a myslí nie, kričí NIE a myslí áno. Nedá sa pochopiť pravou hemisférou mozgu, jednoducho nedá. Pobozká vás a vzápätí sa tvári, že to chce zobrať späť. Pripomína mi to trhanie semikrásky. ĽÚBI/NEĽÚBI. Chcem ŤA/NECHCEM ŤA. Táto odväká hra prebieha medzi mužskou a ženskou podstatou. Príťažlivosť k takejto žene nie je vecou vedomého rozhodnutia. Žena takto testuje mužovu pravú mužnosť. Jeho jasnosť a rozhodnosť.

moja aktuálna predstava nespútanej ženy, počúvaj ten text, po čom túži ženská duša?


Uvediem príklad: žena zavolá mužovi, ktorého ledva poznná, že je doma sama, že by od neho privítala masáž. Pred tým sa pár krát stretli za účelom masáže. Nakoľko muž prikývne, pretože má čas a rád profesionálnu masáž poskytne, prikývne. “A si si naozaj istý, že cheš prísť? Nevadí Ti, že teraz budeme len my dvaja?” V jednom telefonáte spochybní sama seba a snaží sa vyviesť z miery aj muža. Ak by zaváhal, stratil by v jej očiach integritu. Ešte stále neviete o akých ženách rozprávam?

Žena ktorej ženstvo pripomína bohyňu.

Milujete ju ale niekedy máte chuť ju zabiť. A teraz? Hm? Ak máte vo svojom okruhu aspoň jednu takúto ženu GRATULUJEM. Ste na dobrej ceste k posilneniu svojej pravej podstaty.

Žena testuje mužovu pravú mužnosť, celistvosť, jeho jasnosť a rozhodnosť po celý život.

Pretože spracovať a pretransformovať energiu od takejto ženy je nesmierne ťažké. Zožať úrodu čistej ženskej lásky dokáže len muž ktorý je silne maskulinný. Ak máte za partnerky takéto, ženy, gratulujem vám. Ste na tom lepšie ako ja kedysi. Znamená to, že máte rozvinuté maskulinné kvality ako jasnoť, rozhodnosť, smerovanie a víziu. Len takýto muž dokáže ustáť vír do ktorého ho táto, žena vrhne. Skutočné, ženy toto milujú bez ohľadu na to, ako to verbalizujú. Prevažne ženské ženy nefungujú podľa mozgu ale podľa intuície a vnútorného hlasu.

maskulinné kvality:  jasnoť, rozhodnosť, smerovaniem, cieľ a vízia, ženské kvality: cit, láska, intuícia, nežnosť, predtucha

Ženy sú ako oceán, na vrchu rozbúrené a vo vnúri hlboké a tajomné. Pripomína to aj vám archetyp ČARODEJNICE? Ktorá je milovaná a prenasledovaná zároveň? Len za jej prirodzenosť?

dovoká žena

Tu prichádza známe klišé. Protiklady sa priťahujú. ÁNO je to tak. Ale vydrží to do prvého sexuálneho aktu, ak je štastie na pár chvíľ. Príkladov možno nájsť mnoho okolo nás. Prečo vždy krásne ženy majú nabúchaných čávov s reťazou na krku, bmw či tetovaním. Ich vnúroná ženskosť volá po mužských kvalitách, ktoré sa snažia naplniť cez matériu. Vyberú si tákeho muža podvedome. Ktorý vyzerá, že jej spraví mnoho detí. Pretože na fyzickej rovine tento muž predstavuje tieto vlastnosti. Jednoduchšie ženy siahajú po ľahšej voľbe. (je to mnohokrát klam) Vyzreté ženy však už hľadajú navyše aj duševné splynutie a prepojenie torzných polí. No a tu prichádzame MY praví muži. Pozrite sa vôkol seba, aké ženy priťahujete? Aké majú vlastnosti? Ako sa správajú? Sú šialené, nedá sa im veriť? Nerozumiete im?

Ak si navnímate ženy okolo seba, lepšie spoznáte aj SEBA.

Na akom vývinovm stupni svojho mužstva sa práve nachádzate. Pretože žena zrkadlí v sebe muža s ktorým je. Je to univerzálny zákom AKO VO VNÚTRI TAK I NAVONOK. Ako hore tak i dole…

časť z mojích pocitov, zhrnul aj kamoš Majk Spirit, tak počúvaj i medzi riadkami:

Zaujal ťa tento  článok? Vyzdielaj ho na sociálnych sieťach.

– s láskou  Majo (tanečník a tréner)

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *